Afdrukken
Hits: 13203

Scroll naar beneden voor het meest actuele rooster en de meeste actuele jaaragenda (alleen voor leden. dus eerst even inloggen.)

Agenda voor de komende tijd :
  
 
datum dag tijd spreker bijzonderheid Ovd deurdienst zangleiding beamer
 
30-jun zondag 10.00 uur P. v. Genderen kringweek Hans Molengraaf Bob de Raadt John de Goei Roelof Stienstra
1-jul maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
2-jul dinsdag              
3-jul woensdag              
4-jul donderdag              
5-jul vrijdag              
6-jul zaterdag              
7-jul zondag 10.00 uur W.A. v.d. Hoff Bip Kees de Jong Gerben Schut  Marjo Molengraaf Roelof Stienstra
8-jul maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
9-jul dinsdag              
10-jul woensdag              
11-jul donderdag              
12-jul vrijdag              
13-jul zaterdag              
14-jul zondag 10.00 uur J. Baan   Gerben Schut Kees de Jong  Deborah a d Wiel Dico v d Weijde
15-jul maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
16-jul dinsdag 19.30 uur   KR vergadering        
17-jul woensdag              
18-jul donderdag              
19-jul vrijdag              
20-jul zaterdag              
21-jul zondag 10.00 uur J. v. 't Sant   Anselm Krol Alice v. Krieken  Judi Sterrenburg Dico v d Weijde
22-jul maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
23-jul dinsdag              
24-jul woensdag              
25-jul donderdag              
26-jul vrijdag              
27-jul zaterdag              
28-jul zondag 10.00 uur R. Speelman   Bob de Raadt Cor v. Leeuwen  Linda v d Biggelaar Dico v d Weijde
29-jul maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
30-jul dinsdag              
31-jul woensdag              
1-aug donderdag              
2-aug vrijdag              
3-aug zaterdag              
4-aug zondag 10.00 uur C. de Jong   Hans Molengraaf Arjan Madern  John de Goei Tijmen a d Wiel
5-aug maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
6-aug dinsdag              
7-aug woensdag              
8-aug donderdag              
9-aug vrijdag              
10-aug zaterdag              
11-aug zondag 10.00 uur J. Nutma Heilig Avondmaal Bob de Raadt Regina Tromp  Marjo Molengraaf Tijmen a d Wiel
12-aug maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
13-aug dinsdag              
14-aug woensdag              
15-aug donderdag              
16-aug vrijdag              
17-aug zaterdag              
18-aug zondag 10.00 uur T. Hagendijk   Anselm Krol Hans Molengraaf  Deborah a d Wiel Remco Bijl
19-aug maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
20-aug dinsdag              
21-aug woensdag              
22-aug donderdag              
23-aug vrijdag              
24-aug zaterdag              
25-aug zondag 10.00 uur J. Schep   Anselm Krol Alien Groenenberg  Aleid Stienstra Remco Bijl
26-aug maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
27-aug dinsdag              
28-aug woensdag              
29-aug donderdag              
30-aug vrijdag              
31-aug zaterdag              
1-sep zondag 10.00 uur E. Poppe   Hans Molengraaf Kees de Jong  Judi Sterrenburg Remco Bijl
2-sep maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
3-sep dinsdag              
4-sep woensdag              
5-sep donderdag              
6-sep vrijdag              
7-sep zaterdag              
8-sep zondag 10.00 uur A.J. Krol   Bob de Raadt Hans Molengraaf  Linda v d Biggelaar Cor v Leeuwen
9-sep maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
10-sep dinsdag              
11-sep woensdag              
12-sep donderdag              
13-sep vrijdag              
14-sep zaterdag              
15-sep zondag 10.00 uur J. IJzerman   Gerben Schut Bob de Raadt  Deborah a d Wiel Cor v Leeuwen
16-sep maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
17-sep dinsdag              
18-sep woensdag              
noot : de agenda wordt regelmatig ververst. desondanks kan het voorkomen dat de informatie niet 100% actueel is.