Afdrukken

Scroll naar beneden voor het meest actuele rooster en de meeste actuele jaaragenda (alleen voor leden. dus eerst even inloggen.)

Agenda voor de komende tijd :
  
datum dag tijd spreker bijzonderheid Ovd deurdienst zangleiding beamer
 
15-sep   zondag 10.00 uur J. IJzerman   Gerben Schut Bob de Raadt Deborah a d Wiel Cor v Leeuwen
16-sep   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
17-sep   dinsdag              
18-sep   woensdag              
19-sep   donderdag              
20-sep   vrijdag              
21-sep   zaterdag     gemeente bbq        
22-sep   zondag 10.00 uur G. Schut aanbiddingsavond ? Kees de Jong Arjan Madern Judi Sterrenburg Cor v Leeuwen
23-sep   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
24-sep   dinsdag 19.30 uur   KR vergadering        
25-sep   woensdag              
26-sep   donderdag              
27-sep   vrijdag              
28-sep   zaterdag     kerkenraadsmiddag        
29-sep   zondag 10.00 uur T. de Lange kringweek Anselm Krol Alice v. Krieken Marjo Molengraaf Jurgen Bresser
30-sep   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond. Rosj Hasjana        
1-okt   dinsdag              
2-okt   woensdag              
3-okt   donderdag              
4-okt   vrijdag              
5-okt   zaterdag              
6-okt   zondag 10.00 uur T. v. Stenis Israelzondag Hans Molengraaf Cor v. Leeuwen John de Goei Jurgen Bresser
7-okt   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
8-okt   dinsdag              
9-okt   woensdag              
10-okt   donderdag              
11-okt   vrijdag              
12-okt   zaterdag              
13-okt   zondag 10.00 uur H. Rothuizen Heilig Avondmaal Kees de Jong Cor v. Leeuwen Aleid Stienstra Jurgen Bresser
14-okt   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
15-okt   dinsdag 19.30 uur   KR vergadering        
16-okt   woensdag              
17-okt   donderdag              
18-okt   vrijdag              
19-okt   zaterdag              
20-okt   zondag 10.00 uur J. Ezinga kringweek Gerben Schut Arjan Madern Deborah a d Wiel Roelof Stienstra
21-okt   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
22-okt   dinsdag              
23-okt   woensdag              
24-okt   donderdag              
25-okt   vrijdag              
26-okt   zaterdag              
27-okt   zondag 10.00 uur D. Dane   Gerben Schut Bob de Raadt Judi Sterrenburg Roelof Stienstra
28-okt   maandag 20.00 uur   gemeentelijke bidstond        
29-okt   dinsdag              
30-okt   woensdag              
31-okt   donderdag              
 
 
noot : de agenda wordt regelmatig ververst. desondanks kan het voorkomen dat de informatie niet 100% actueel is.