Afdrukken

Scroll naar beneden voor het meest actuele rooster en de meeste actuele jaaragenda (alleen voor leden. dus eerst even inloggen.)

Agenda voor de komende tijd :
  
 
datum   dag tijd spreker opmerkingen oudste van dienst deurdienst zangleiding beamerdienst geluid koster
4-feb   zondag 10:00u. P. v.d.Hoff BiP Gerben Schut (O) Leen v Gelder Deborah a d Wiel Cor v Leeuwen André van Kleij Peter de Jong
5-feb   maandag 19.30u   bidstond            
6-feb   dinsdag 19.30u   KR vergadering            
7-feb   woensdag                  
8-feb   donderdag                  
9-feb   vrijdag                  
10-feb   zaterdag     clubavond            
11-feb   zondag 10:00u. J. Schep Avondmaal Hans Molengraaf  (O) Regina Tromp Aleid Stienstra Cor v Leeuwen Chiel Ton André van Kleij
12-feb   maandag 19.30u   bidstond            
13-feb   dinsdag                  
14-feb   woensdag     avond over mediawijsheid            
15-feb   donderdag                  
16-feb   vrijdag                  
17-feb   zaterdag                  
18-feb   zondag 10:00u. P. v. Genderen kringweek. Kopij inleveren informatieblad 332 Bob de Raadt (O) Wim Duijzer Judi Sterrenburg Fabian Schut John Duyzer Klaas v Kalkeren
19-feb   maandag 19.30u   bidstond            
20-feb   dinsdag                  
21-feb   woensdag                  
22-feb   donderdag                  
23-feb   vrijdag                  
24-feb   zaterdag     clubavond            
25-feb   zondag 10:00u. T. Hagendijk Jeugddienst Erwin v Grootheest (O) Hans Bijl Edgar v d Biggelaar Fabian Schut Thomas de Jong Rob de Graaf
26-feb   maandag 19.30u   bidstond            
27-feb   dinsdag                  
28-feb   woensdag                  
1-mrt   donderdag                  
2-mrt   vrijdag                  
3-mrt   zaterdag                  
4-mrt   zondag 10:00u. J. Strietman BiP Gerben Schut (O) Kees de Jong John de Goei Roelof Stienstra Tijn Voorberg André van Kleij
5-mrt   maandag 19.30u   bidstond            
6-mrt   dinsdag 19.30u   KR vergadering            
7-mrt   woensdag                  
8-mrt   donderdag                  
9-mrt   vrijdag                  
10-mrt   zaterdag     clubavond            
11-mrt   zondag 10:00u. B. Weeghel   Hans Molengraaf  (O) Bob de Raadt (O) Deborah a d Wiel Roelof Stienstra Ruud Ton Klaas v Kalkeren
12-mrt   maandag 19.30u   bidstond            
13-mrt   dinsdag                  
14-mrt   woensdag   NOG NIET BEKEND biddag Bob de Raadt (O) Hans Molengraaf  (O) Aleid Stienstra Roelof Stienstra André van Kleij Peter de Jong
15-mrt   donderdag                  
16-mrt   vrijdag                  
17-mrt   zaterdag                  
18-mrt   zondag 10:00u. J. Baan kringweek Erwin v Grootheest (O) Gerben Schut (O) Edgar v d Biggelaar Jurgen Bresser Chiel Ton Rob de Graaf
19-mrt   maandag 19.30u   bidstond            
20-mrt   dinsdag                  
21-mrt   woensdag     coordinatorenbijeenkomst            
22-mrt   donderdag                  
23-mrt   vrijdag                  
24-mrt   zaterdag     clubavond            
25-mrt   zondag 10:00u. A.J. Krol   Gerben Schut (O) Alice v Krieken (D) Marjo Molengraaf Jurgen Bresser John Duyzer André van Kleij
26-mrt   maandag 19.30u   bidstond            
27-mrt   dinsdag 19.30u   KR vergadering            
28-mrt   woensdag                  
29-mrt   donderdag                  
30-mrt   vrijdag 19.30u. J. IJzerman Goede Vrijdag + Avondmaal Hans Molengraaf  (O) Cor v Leeuwen Judi Sterrenburg Jurgen Bresser Thomas de Jong Peter de Jong
31-mrt   zaterdag                  
1-apr   zondag 10:00u. S. Verhorst kringweek. Pasen Bob de Raadt (O) Leen v Gelder Aleid Stienstra Dico v d Weijde Tijn Voorberg Klaas v Kalkeren
2-apr   maandag 19.30u   bidstond            
3-apr   dinsdag                  
4-apr   woensdag                  
5-apr   donderdag                  
6-apr   vrijdag                  
7-apr   zaterdag     clubavond            
8-apr   zondag 10:00u. J.J. Bijl BiP Erwin v Grootheest (O) Regina Tromp Deborah a d Wiel Dico v d Weijde Ruud Ton Rob de Graaf
9-apr   maandag 19.30u   ledenvergadering/bidstond            
10-apr   dinsdag                  
11-apr   woensdag                  
12-apr   donderdag                  
13-apr   vrijdag                  
14-apr   zaterdag     kerkenraadsdag            
15-apr   zondag 10:00u. T. de Lange   Bob de Raadt (O) Wim Duijzer John de Goei Dico v d Weijde André van Kleij Peter de Jong
16-apr   maandag 19.30u   bidstond            
17-apr   dinsdag 19.30u   KR vergadering            
18-apr   woensdag                  
19-apr   donderdag                  
20-apr   vrijdag                  
21-apr   zaterdag     clubavond            
22-apr   zondag 10:00u. B. Hobrink kringweek Hans Molengraaf  (O) Arjan Madern (O) Aleid Stienstra Tijmen a d Wiel Chiel Ton André van Kleij
23-apr   maandag 19.30u   bidstond            
24-apr   dinsdag                  
25-apr   woensdag                  
26-apr   donderdag                  
27-apr   vrijdag                  
28-apr   zaterdag                  
29-apr   zondag 10:00u. NOG NIET BEKEND   Bob de Raadt (O) Kees de Jong Judi Sterrenburg Tijmen a d Wiel John Duyzer Klaas v Kalkeren
30-apr   maandag 19.30u   bidstond            
1-mei   dinsdag                  
2-mei   woensdag                  
3-mei   donderdag                  
4-mei   vrijdag                  
5-mei   zaterdag     clubavond            
6-mei   zondag 10:00u. A.J. Krol BiP Erwin v Grootheest (O) Hans Bijl Edgar v d Biggelaar Remco Bijl Thomas de Jong Rob de Graaf
 
 
noot : de agenda wordt regelmatig ververst. desondanks kan het voorkomen dat de informatie niet 100% actueel is.